Atnaujinta · kas savaitę

Cepelinų indeksas

Kiek šią savaitę kainuoja pagaminti cepelinus 6 porcijoms iš pigiausių ingredientų Lietuvos parduotuvėse.

2,96 € 51,8 % per savaitę (pabrango) +1,01 € nei praėjusią savaitę
Pigiausia
Rimi · 2,96 €
Brangiausia
Aibė · 7,34 €
Skirtumas
4,38 € · 148 %
Porcijos kaina
0,49 €

Indekso dinamika

Pigiausio 6 porcijų krepšelio kaina per paskutines 12 savaites

4,303,312,331,34 2,96 € · W40 Lie 15Rgp 11Rgs 1Rgs 29

Krepšelis parduotuvėse

Pigiausias tinkamas produktas kiekvienam ingredientui · 6 porcijos · 2026-09-29

— akcijos kaina
Pigiausias produktas ir kaina kiekvienam ingredientui pagal parduotuvę
Ingredientas Rimi Pigiausia IKI +0,14 € PROMO~ ~ +1,13 € Kubas~ ~ +1,25 € Aibė +4,38 €
Bulvės reikia 3,5 kg Šviež. liet. bulvės PAROL, kl.2, d. 45+, 1 kg 0,88 € 0,25 €/kg Bulvės, 1 kg 2,07 € 0,59 €/kg vidutinė kaina ~ 1,89 € rinkos mediana Bulvės kg 2kl. ( Statrena ) 1,71 € 0,49 €/kg Bulvės, lietuviškos SOLIST, kg 4,52 € 1,29 €/kg
Malta kiauliena reikia 400 g Atšaldyta smulkinta kiauliena, 30 %, 1kg 1,92 € 4,79 €/kg POPULIARUS KIAULIENOS FARŠAS ATŠALDYTAS 0,84 € 2,09 €/kg Smulkinta kiauliena riebumas ne didesnis kaip 20% kg , 450 g 2,00 € 5,00 €/kg Smulkinta kiauliena riebumas ne didesnis kaip 20% kg , 450 g 2,22 € 5,56 €/kg Smulkinta kiauliena, atšaldyta, 450 g 2,57 € 6,42 €/kg
Svogūnai reikia 100 g Svogūnai, 1 kg 0,05 € 0,45 €/kg Svogūnai, 1 kg 0,06 € 0,59 €/kg vidutinė kaina ~ 0,06 € rinkos mediana Svogūnai, 1 kg 0,07 € 0,69 €/kg Svogūnai, 1 kg 0,07 € 0,69 €/kg
Bulvių krakmolas reikia 50 g Bulvių krakmolas RIMI SMART, 400 g 0,09 € 1,77 €/kg Bulvių krakmolas ALOJAS, 400 g 0,09 € 1,88 €/kg Bulvių krakmolas ALOJAS, 400 g 0,10 € 1,98 €/kg Bulvių krakmolas, 500 g 0,16 € 3,10 €/kg Bulvių krakmolas ALOJA STARKELSEN, 400 g 0,12 € 2,35 €/kg
Krapai reikia 2 g Krapai RIMI, 50g 0,03 € 17,00 €/kg Krapai fasuoti IKI DERLIUS, 25 g 0,04 € 22,00 €/kg Krapai, 50 g 0,04 € 21,80 €/kg vidutinė kaina ~ 0,04 € rinkos mediana Krapai, 25 g 0,07 € 37,20 €/kg
Iš viso · 6 porcijos 2,96 € 0,49 € / porcija 3,10 € 0,52 € / porcija ~ 4,09 € 0,68 € / porcija ~ 4,21 € 0,70 € / porcija 7,34 € 1,22 € / porcija

~ Nepilnas krepšelis: trūkstamo ingrediento kaina įvertinta pagal rinkos medianą. Tokios parduotuvės rodomos tik palyginimui — į indeksą ir „pigiausio krepšelio“ rodiklį jos neįskaičiuojamos.

Rimi Pigiausia
Bulvės · 3,5 kg Šviež. liet. bulvės PAROL, kl.2, d. 45+, 1 kg · 0,25 €/kg
0,88 €
Malta kiauliena · 400 g Atšaldyta smulkinta kiauliena, 30 %, 1kg · 4,79 €/kg
1,92 €
Svogūnai · 100 g Svogūnai, 1 kg · 0,45 €/kg
0,05 €
Bulvių krakmolas · 50 g Bulvių krakmolas RIMI SMART, 400 g · 1,77 €/kg
0,09 €
Krapai · 2 g Krapai RIMI, 50g · 17,00 €/kg
0,03 €
Iš viso 2,96 € 0,49 € / porcija
IKI
Bulvės · 3,5 kg Bulvės, 1 kg · 0,59 €/kg
2,07 €
Malta kiauliena · 400 g POPULIARUS KIAULIENOS FARŠAS ATŠALDYTAS · 2,09 €/kg
0,84 €
Svogūnai · 100 g Svogūnai, 1 kg · 0,59 €/kg
0,06 €
Bulvių krakmolas · 50 g Bulvių krakmolas ALOJAS, 400 g · 1,88 €/kg
0,09 €
Krapai · 2 g Krapai fasuoti IKI DERLIUS, 25 g · 22,00 €/kg
0,04 €
Iš viso 3,10 € 0,52 € / porcija
PROMO Nepilnas ~
Bulvės · 3,5 kg vidutinė kaina · rinkos mediana
~ 1,89 €
Malta kiauliena · 400 g Smulkinta kiauliena riebumas ne didesnis kaip 20% kg , 450 g · 5,00 €/kg
2,00 €
Svogūnai · 100 g vidutinė kaina · rinkos mediana
~ 0,06 €
Bulvių krakmolas · 50 g Bulvių krakmolas ALOJAS, 400 g · 1,98 €/kg
0,10 €
Krapai · 2 g Krapai, 50 g · 21,80 €/kg
0,04 €
Iš viso ~ 4,09 € 0,68 € / porcija
Kubas Nepilnas ~
Bulvės · 3,5 kg Bulvės kg 2kl. ( Statrena ) · 0,49 €/kg
1,71 €
Malta kiauliena · 400 g Smulkinta kiauliena riebumas ne didesnis kaip 20% kg , 450 g · 5,56 €/kg
2,22 €
Svogūnai · 100 g Svogūnai, 1 kg · 0,69 €/kg
0,07 €
Bulvių krakmolas · 50 g Bulvių krakmolas, 500 g · 3,10 €/kg
0,16 €
Krapai · 2 g vidutinė kaina · rinkos mediana
~ 0,04 €
Iš viso ~ 4,21 € 0,70 € / porcija
Aibė
Bulvės · 3,5 kg Bulvės, lietuviškos SOLIST, kg · 1,29 €/kg
4,52 €
Malta kiauliena · 400 g Smulkinta kiauliena, atšaldyta, 450 g · 6,42 €/kg
2,57 €
Svogūnai · 100 g Svogūnai, 1 kg · 0,69 €/kg
0,07 €
Bulvių krakmolas · 50 g Bulvių krakmolas ALOJA STARKELSEN, 400 g · 2,35 €/kg
0,12 €
Krapai · 2 g Krapai, 25 g · 37,20 €/kg
0,07 €
Iš viso 7,34 € 1,22 € / porcija

Receptas: cepelinai

6 porcijos · 90 min

  • Bulvės3,5 kg
  • Malta kiauliena400 g
  • Svogūnai100 g
  • Bulvių krakmolas50 g
  • Krapai2 g

Kaip gaminti

  1. Nulupkite bulves: 2/3 sutarkuokite, 1/3 išvirkite ir sugrūskite. Nuspauskite skystį, įmaišykite krakmolą.

  2. Pakepinkite svogūnus, sumaišykite su malta mėsa, pagardinkite druska ir pipirais.

  3. Iš tešlos formuokite paplotėlius, į vidų dėkite įdarą ir suformuokite cepelinus.

  4. Virkite pasūdytame vandenyje 25–30 min. Patiekite su spirgučiais ir grietine.

Kaip skaičiuojame indeksą

Fiksuotas krepšelis

5 ingredientai klasikiniam 6 porcijų receptui — sudėtis nekinta, todėl kainas galima lyginti savaitė iš savaitės.

Pigiausias produktas

Kiekvienoje parduotuvėje parenkame pigiausią tinkamą produktą, įskaitant tos savaitės akcijų kainas.

Kas savaitę

Indeksas atnaujinamas kiekvieną savaitę pagal naujausius parduotuvių leidinius ir e. parduotuvių kainas.

Kainų šaltiniai

„Maxima“, „Rimi“ ir „Iki“ kainos renkamos automatiškai kasdien iš el. parduotuvių. „Lidl“ ir „Norfa“ ingredientų kainoms naudojami du šaltiniai: automatinis rinkimas iš viešų šių tinklų puslapių ir periodiškai parduotuvėje užfiksuota kaina — skaičiavimui naudojama pigesnė. Prie kiekvieno rezultato nurodoma fiksavimo data.

Metodika v1.0 · galioja nuo 2026-08-09 · pilnas aprašymas

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai apie cepelinų indeksas.

Kodėl cepelinai pabrango šią savaitę?

Pigiausio 6 porcijų krepšelio kaina pakilo 51,8 % (+1,01 €) nei praėjusią savaitę. Didžiausią įtaką turi sezoniškumas ir akcijų pasikeitimai parduotuvėse.

Ar įtraukiate akcijų kainas?

Taip. Kiekvienoje parduotuvėje renkamės pigiausią tinkamą produktą pagal tą savaitę galiojančią kainą, įskaitant akcijas. Akcijinės kainos lentelėje pažymėtos žaibo ženklu.

Iš kur imamos „Lidl“ ir „Norfa“ kainos?

Šių tinklų el. parduotuvių su pilnu asortimentu Lietuvoje nėra, todėl naudojami du šaltiniai: automatinis kainų rinkimas iš viešų šių tinklų puslapių ir periodiškai žmogaus parduotuvėje užfiksuota kaina. Abu šaltiniai varžosi dėl kiekvieno ingrediento — skaičiavimui naudojama pigesnė kaina už vienetą, įskaitant akcijas. Fiksavimo data nurodoma prie kiekvieno skaičiavimo. Pilna metodika →

Kodėl būtent šie ingredientai?

Krepšelis atitinka klasikinį cepelinų receptą 6 porcijoms ir yra fiksuotas. Nekintanti sudėtis leidžia teisingai lyginti kainas savaitė iš savaitės ir tarp parduotuvių.

Kaip dažnai atnaujinami duomenys?

Indeksas perskaičiuojamas kiekvieną savaitę pagal naujausius parduotuvių leidinius ir e. parduotuvių kainas. Prie kiekvieno rezultato nurodoma fiksavimo data.

Kiti maisto indeksai